Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aan de kust

Ga naar Aan de kust

Bij het water

Ga naar Bij het water

Bij de boer

Ga naar Bij de boer

In de natuur

Ga naar In de natuur

In de stad

Ga naar In de stad

Bij pretpark

Ga naar Bij pretpark

De Walvisvaarder

Slapen doe je in een stoer piratenschip bij Hotel De Walvisvaarder op Terschelling!

De geschiedenis van Hotel De Walvisvaarder gaat al een paar eeuwen terug. Nu kan je er heerlijk overnachten met de kids in de familiekamer of de stoere piratenkamer!

De vakantie begint al spannend; met de veerboot over naar het eiland!

Bijzonder overnachten: Slapen op een piratenschip

De Walvisvaarder heeft verschillende kamers. Een aantal daarvan is geschikt voor gezinnen, waaronder de 2 familie-tuinsuites, met een woongedeelte en twee verschillende slaapkamers, mét TV, spelcomputer en bedstee voor de kinderen! En wat dat je van de ‘piratenkamer’? Ook deze bestaat uit twee kamers, eentje voor de ouders en eentje voor de kinderen.

Terschelling verkennen

Terschelling is het beste te ontdekken op de fiets. Het eiland heeft wel 70 km aan fietspaden! Fietsen zijn te huur bij Hotel De Walvisvaarder, voor de kleinere kinderen zijn kinderzitjes kosteloos te leen.

Op zoek naar een bijzondere vakantieplek? Hier vind je de meest unieke vakantie accommodaties!

Hotel De Walvisvaarder Terschelling

Lies 23

8895 KP Lies

Mail direct

Mail direct naar Hotel De Walvisvaarder Terschelling

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Eureca

Kamperen bij de boer op Schiermonnikoog, in groepsaccommodatie of gezinstenten!

RCN Toppershoedje

Op loopafstand van het breedste zandstrand van Nederland in het Zeeuwse Ouddorp!

Park Zandvoort

Huur een vakantiehuisje aan de kust op een kindvriendelijk vakantiepark met veel faciliteiten

Stayokay Texel

Centraal op het eiland, familiekamers voor 4-6 personen, een heerlijk speelveld en ontbijt is inbegrepen!

Uitgelicht

Kindvriendelijke campings en vakantieparken van Ardoer in Nederland

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN

Blogs & inspiratie

Alle blogs

BoerenBed Peuterweken

Een nachtje of weekend weg met je peuter? Kies voor een verblijf bij een BoerenBed boerderij! In juni zijn de Peuterweken. Lees hier wat dat betekent!

Tot 25% korting op meivakantie bij RCN vakantieparken!

Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!

Weekendje of vakantie op de Veluwe met kinderen? Vind de plek die écht bij jullie past!

Ontdek de leukste kindvriendelijke accommodaties voor een weekendje Veluwe met kinderen – van camping tot hotel en een vakantiehuis in de natuur.

Kindvriendelijke campings en vakantieparken van Ardoer in Nederland

Wij vinden de Ardoer campings echt ideaal voor gezinnen met baby’s, peuters en oudere kinderen. Lees hier waarom!

Blijf altijd op de hoogte van de leukste kidsproof vakantieadressen: schrijf je in voor onze gratis maandelijkse nieuwsbrief!

Abonneer