Sahara Stay
Glamping in Oosterse stijl;dit surfdorp ligt op loopafstand van het strand!
Vakantie aan de Zuid-Hollandse kust
Een ontspannen en unieke buitenvakantie in Nederland beleef je bij Sahara Stay in het Westland. Sahara Stay ligt op loopafstand van het strand, tegen de duinen aan. Je stapt zo het strand op!
V-beach is een verborgen parel aan de Zuid-Hollandse kust. ‘Vlugtenburg beach’ ligt onder Scheveningen en net boven Hoek van Holland.
Glamping aan zee
Sahara Stay is dé plek voor een bijzondere vakantie met het gezin. De hele dag buiten zijn met elkaar en onvergetelijke herrinneringen maken. Het terrein van Sahara Stay is volledig ingericht in Oosters thema met luxe glamping tenten (van 2 t/m 6 personen). In sommige safaritenten zijn huisdieren ook welkom, zo kan je hond gezellig mee op vakantie.
Kom je met een groep? Boek dan een groepsverblijf!
Familie-activiteiten bij Sahara Stay
Op Sahara Stay kun je sportief bezig zijn of heerlijk luxe ontspannen. Bij je verblijf kun je verschillende activiteiten boeken waaronder een surfles van surfkampioenen. Of boek een relaxte massage of stap lekker in de hottub. Op sommige avonden geniet je hier van carribische klanken tijdens live-muziek optredens.
Daarnaast kunnen gasten gebruik maken van de faciliteiten (speeltuin, gigantische nieuwe waterspeeltuin, animatieteam en restaurant) van Strandpark Vlugtenburg.
Klaar voor een onvergetelijk weekend of (mid)weekverblijf met je kids? Klik dan door naar de website van Sahara Stay voor meer informatie en om te boeken.
Lijstjes
Meer inspiratie
Buitenplaats Zeeuwse Liefde
Kindvriendelijke vakantiehuizen en tiny houses aan het strand van Westkapelle.
Badhotel Bruin
Boutique hotel op het autovrije Vlieland, met fijne familiekamers en aandacht voor gezinnen
Ardoer Camping Westhove
Van het strand zó de indoor speeltuin of de wellness in; een gevarieerde vakantie in Zeeland!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Weekendje of vakantie op de Veluwe met kinderen? Vind de plek die écht bij jullie past!
Ontdek de leukste kindvriendelijke accommodaties voor een weekendje Veluwe met kinderen – van camping tot hotel en een vakantiehuis in de natuur.
Kindvriendelijke campings en vakantieparken van Ardoer in Nederland
Wij vinden de Ardoer campings echt ideaal voor gezinnen met baby’s, peuters en oudere kinderen. Lees hier waarom!
BoerenBed Peuterweken
Een nachtje of weekend weg met je peuter? Kies voor een verblijf bij een BoerenBed boerderij! In juni zijn de Peuterweken. Lees hier wat dat betekent!