Krabbenkreek Vakanties
Kies een mooi vakantiehuisje in het Zeeuwse Tholen, met het strand en de Oosterschelde op loopafstand!
Samen wakker worden en de dag beginnen zonder plannen. Bij Krabbenkreek Vakanties voelt de dag meteen ontspannen en overzichtelijk aan, zo fijn al je met kinderen op vakantie bent!
Vakantiepark aan de Oosterschelde
De vakantiehuisjes liggen op een kleinschalig park, vlak bij een klein strandje aan de Oosterschelde. Dat betekent: schepjes mee, voetjes in het zand en lekker kijken naar boten die voorbij komen. Op het park zelf kunnen kinderen veilig buitenspelen, terwijl jullie relaxed toekijken vanaf je terras.
Alles vakantiewoningen zijn praktisch ingericht met genoeg binnen – en buitenruimte om samen te eten, spelletjes te doen of even niks te hoeven.
Wat is er te doen voor gezinnen op Tholen?
Tholen is verrassend leuk om te ontdekken. Stap samen op de fiets langs de dijken, wandel door gezellige dorpen of ga op zoek naar krabbetjes langs het water. In de omgeving vind je een zwembad, speeltuinen, kleine strandjes en volop plekken om buiten te zijn. Hoewel de keukens in de vakantiehuisjes hartstikke compleet zijn uitgerust is het ook heerlijk om uit eten te gaan. Tholen heeft veel leuke restaurants!
Vanaf het park ben je zo bij de haven, natuurgebieden en verschillende fietsroutes die ook met kinderen goed te doen zijn.
Klinkt dit als een plek waar jullie samen mooie vakantiedagen beleven? Klik op de roze button en ontdek Krabbenkreek Vakanties op Tholen.
Krabbenkreek Vakanties
Nieuwlandseweg 2
4697 RK Sint-Annaland
Toon op kaart
Lijstjes
Meer inspiratie
Vakantiewoning Essenhoeve
Gezellige familiewoning op Boerderij de Essenhoeve in Zeeland
Camping Geversduin
Midden in het groen en op fietsafstand van het strand ligt deze avontuurlijke camping!
Park Zandvoort
Huur een vakantiehuisje aan de kust op een kindvriendelijk vakantiepark met veel faciliteitenBlogs & inspiratie
Alle blogs
ZOMERVAKANTIE-TIP: 8x het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel! Ideaal voor een mini-break tijdens deze zomervakantie met je (klein)kind!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van strand tot stad, van attractiepark tot onderwaterwereld – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Kindvriendelijke campings en vakantieparken van Ardoer in Nederland
Wij vinden de Ardoer campings echt ideaal voor gezinnen met baby’s, peuters en oudere kinderen. Lees hier waarom!