Camping International
Deze rustige, kleinschalige camping in Zeeland is geweldig voor gezinnen met kinderen tot 10 jaar
Als je wel van kamperen houdt maar niet van hele grote campings, dol bent op strand en zee en jonge kinderen hebt… dan is dít je vakantie adres!
Camping International in Zeeuws-Vlaanderen is kleinschalig en compleet uitgerust voor kinderen tot ongeveer 10 jaar en hun ouders. Persoonlijke aandacht staat hoog in het vaandel en genieten van je gezin vinden de eigenaren het allerbelangrijkst.
Binnen- en Buitenspeeltuin
Speelboerderij Pierewiet heeft een grote speeltuin met een skelterbaan, luchtkussen, kabelbaan, trampoline en een vuurtoren waar je helemaal tot in de nok kunt klimmen. In de grote boerenschuur staat een enorme klim- en klautertoren waar je allerlei hindernissen tegenkomt. Op de techniekzolder kunnen kinderen figuurzagen, graveren, piepschuim snijden en meer van dat soort spannende dingen!
Terwijl de kinderen zich vermaken, genieten ouders aan de tafeltjes binnen of op het terras buiten van een heerlijke cappuccino met een warm stukje appeltaart. Tip: er wordt in de zomervakantie elke donderdagavond een populaire kindervoorstelling gespeeld!
Kinderboerderij en waterpret
Camping International beschikt over een leuke waterspeeltuin. Het water is er ongeveer 30 cm diep en er zijn diverse gekleurde spuitbeesten en speeltoestellen. Op de kinderboerderij wonen kippetjes, cavia’s, geitjes, schaapjes, een pony en een ezel, konijnen en twee hangbuikzwijntjes die een bezoekje gezellig vinden!
Kampeerplaatsen en huur accommodaties
Wanneer je met een eigen tent, caravan of camper komt kun je kiezen uit basis, comfort en luxe kampeerplekken. Luxe betekent hier; douche en toilet bij je eigen plaats! Kamperen kan ook zonder eigen kampeermiddel; huur een tenthut of chalet voor 4-6 personen of een 8-persoons vakantiehuis!
Omgeving
De camping ligt vlakbij zee, dichtbij de grens met Belgiê en bij verschillende leuke dorpjes. De grote pretparken vind je hier niet maar wel heel veel leuke andere unieke uitjes zoals een struisvogelboerderij, een rederij die je meeneemt de Westerschelde op, Boudewijn Seapark, Sealife en Plopsaland!
Onderstaand filmpje geeft een mooie indruk van de camping maar je moet er eigenlijk gewoon eens heen voor de echte ervaring!
Ardoer Camping International
Sint Bavodijk 2d
4504 AA Nieuwvliet
Toon op kaart
Lijstjes
Meer inspiratie
De Beachrooms bij Pier 7
Mooie (Family) Beachrooms direct aan het strand, met allen een eigen privé terras op het strand
Ardoer Camping Tempelhof
Waar de zeebries waait en de tulpenvelden bloeien... daar ligt deze camping aan de kust van Noord-Holland
Parc Sandur
Dit Drentse vakantiepark ligt vlakbij Plopsa Indoor, Wildlands Adventure Zoo en de HunebeddenBlogs & inspiratie
Alle blogs
13x Logeren bij de boer!
Logeren bij de boer is een unieke ervaring, zeker voor kinderen! Handjes uit de mouwen, authentiek buitenleven en lekker Hollands. Vaak midden in de natuur en tussen de dieren. Verzorgen, meehelpen... op deze campings maak je het boerenleven van dichtbij mee.
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu vroegboekkorting op een relaxte gezinsvakantie!
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. En boek nu tijdelijk met een aantrekkelijke korting!
10x gave boomhutten voor een weekend weg
Slapen in een boomhut; een droom van elk kind! Maar ook ouders vinden het toch leuk om eens in zo'n originele accommodatie te overnachten? Hoog boven de grond, net als de vogels en eekhoorns!