Ons plekje in het bos
APENHEUL- Mooie accommodaties op een levendig, kindvriendelijk Gelders vakantiepark
Mooie chalets en lodges in het bos
De ‘Ons’ in ‘Ons plekje in het bos’ zijn Ronald, Bianca en hun 4 kinderen, die ‘hun’ plekje op Vakantiepark Het Lierderholt in Beekbergen graag met jullie delen. Zij verhuren er fijne 6-persoons chalets en 7-persoons Glamping Safarilodges. Het persoonlijk contact met deze verhuurders wordt door families als heel prettig ervaren.
Chalet of lodge voor 6 of 7 personen
De 7-persoons Safari Lodges zijn lekker ruim, stijlvol ingericht, voorzien van een eigen badkamer met regendouche en 3 slaapkamers, waaronder zelfs een 2-persoons bedstede, met daaronder een gave kinderspeelplek met speelgoed De veranda met eigen tuin is volledig omheind en voorzien van een trampoline & speelhuisje, dus kindvriendelijk! De chalets bieden elk plaats aan 6 personen, hebben omheinde tuinen en natuurlijk ook een grote trampoline en allerlei voorzieningen die je verblijf met kinderen heel comfortabel maken.
Er is bij de chalets een TEVEEL aan speelgoed voor binnen en buiten, zodat de kids zich nooit hoeven te vervelen en je dit allemaal niet zelf mee hoeft te slepen
Groepsaccommodatie
De glamping Safari Lodges liggen naast elkaar en zijn daarom ook geschikt voor een familieweekend of andere groepen tot 14 personen.
Faciliteiten van het vakantiepark
Hoewel je de mooie accommodaties rechtstreeks bij de sympathieke eigenaren huurt kun je tijdens jullie verblijf gebruik maken van alle faciliteiten van Vakantiepark het Lierderholt. Geniet van een supergaaf verwarmd buitenzwembad met 3 gave glijbanen en een waterspraypark én een verwarmd thematisch kinderzwembad, van het uitgebreide recreatieprogramma, de speeltuinen (ca.20 verdeeld over het park) en de midgetgolfbaan. Op het vakantiepark is ook voldoende horeca: een à la carte restaurant (hoog aangeschreven), de Friterie, een eetcafé, een pizzaria en gezellig grand café.
Klik door naar de website van ‘Ons plekje in het bos’ om de mooie accommodaties te bekijken en meer te lezen over de faciliteiten van het vakantiepark.
Lijstjes
Meer inspiratie
Vakantiepark Sallandshoeve
HELLENDOORN- Een fijn, autoluw vakantiepark met zwembad en speelvijver op de Sallandse Heuvelrug
Ardoer De Heldense Bossen
TOVERLAND- Fijne familiecamping in het bos met mooie kampeervelden en huuraccommodaties
Guesthouse Hotel
EFTELING - Op slechts 500 meter van de Efteling, in een strak, fris hotel met familiekamers!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vakantie aan zee? Deze Ardoer campings zijn wat je zoekt!
Een camping aan zee doet iets met je. Instant vakantiegevoel! Met de Ardoer campings aan de Nederlandse kust zit je altijd goed voor een ontspannen én kindvriendelijke vakantie, het hele jaar door.
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
8x Groepsaccommodaties – Familieweekend met kinderen
Een weekend weg met familie of vrienden én alle kinderen erbij… dat is garantie voor de mooiste herinneringen. En die beginnen bij een accommodatie die klopt. Ontdek hieronder 8 van onze favoriete grote vakantiehuizen waar iedereen zich thuis voelt.