Meneer van Eijck
EFTELING EN BEEKSE BERGEN- Midden in de bossen ligt dit fijne hotel met familiekamer
Wil je het meeste halen uit een dagje Efteling of Beekse Bergen en daarna niet helemaal naar huis hoeven rijden? Logeer een nachtje in dit knusse hotel!
Eerst lekker eten in het sfeervolle restaurant, dan heerlijk slapen in de familiekamer, aanschuiven aan een fijn ontbijt en dan nog even het naastgelegen bos in. Alle ingrediënten voor een super weekend met het gezin!
Familiekamer
De familiekamer heeft 2 tweepersoonsbedden die ook uit elkaar geschoven kunnen worden. De kamer heeft een zithoek met TV, airco, een ligbad en uitzicht op het bos.
Spelletjes zijn aanwezig, gezellig!
Lijstjes
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tot 25% korting op meivakantie bij RCN vakantieparken!
Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!
10x duurzaam op vakantie – Campings met Green Key keurmerk
Op vakantie gaan in eigen land is een duurzamere keus dan naar het buitenland gaan. Hechten jullie veel waarde aan duurzaamhied? Dan wil je misschien overnachten op een camping met een Green Key keurmerk. We hebben een aantal hele mooie voor je op een rij gezet en vertellen je over hun duurzame aanpak.
Weekendje of vakantie op de Veluwe met kinderen? Vind de plek die écht bij jullie past!
Ontdek de leukste kindvriendelijke accommodaties voor een weekendje Veluwe met kinderen – van camping tot hotel en een vakantiehuis in de natuur.