Vakantiepark Capfun de Bongerd
HOLLE BOLLE BOOM- Pal naast dit leuke Noord-Hollandse dagattractiepark ligt een gezellig vakantiepark
Vakantie aan de Noord-Hollandse kust
Vleghel de Egel en Koning Pa-radijs zorgen ervoor dat het je aan niets ontbreekt op dit vakantiepark dat zich voornamelijk richt op gezinnen met kinderen tot ongeveer 11 jaar oud. Vakantiepark De Bongerd ligt in Tuitjenhorn, vlakbij het bekende klimduin in Schoorl en de uitgestrekte stranden van Noord-Holland.
Zwemmen en spelen op De Bongerd
Op Campingpark de Bongerd bevinden zich naast een zwem- en speelvijver, voetbalveld, dierenweide en openluchtzwembad ook diverse speeltuintjes en speeltoestellen vlakbij de kampeerplekken en accommodaties. Voor nóg meer entertainment heeft de camping een eigen professioneel animatieteam waarin zowel aandacht is voor sport en spel als in show en zingen. Een gevarieerd team dat de kinderen op een leuke manier bezig houdt met knutselen, sporten, theater en nog veel meer! Ook vind je hier een prachtig speelkasteel én een buitenzwembad!
Speelparadijs de Holle Bolle Boom in Tuitjenhorn
Voor een dagje uit hoef je niet ver weg te gaan; kinderen kunnen zich ook nog uitleven in speelparadijs de Holle Bolle Boom! Dit speelparadijs heeft een indoor speeltuin, binnenzwemparadijs én buitenzwembad mét waterspeelplaats.
Nieuw: Capfun De Bongerd nu ook open tijdens de winter!
Capfun De Bongerd heeft nu ook 4-seizoenen accommodaties en indoorspeeltuin De Holle Bolle Boom en binnenzwembad De Plons zijn het gehele jaar open en gratis voor parkgasten!
Krijg je al zin in een weekend of vakantie op Vakantiepark de Bongerd? Klik door naar de website voor meer informatie en om te reserveren!
Vakantiepark Capfun De Bongerd
Bongerdlaan 3
1747 CA Tuitjenhorn
Toon op kaart
Lijstjes
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x Groepsaccommodaties – Familieweekend met kinderen
Een weekend weg met familie of vrienden én alle kinderen erbij… dat is garantie voor de mooiste herinneringen. En die beginnen bij een accommodatie die klopt. Ontdek hieronder 8 van onze favoriete grote vakantiehuizen waar iedereen zich thuis voelt.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een goed idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
19x Herfstvakantie-uitjes door heel NL
19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna. Deze wil je niet missen!