Camping de Noetselerberg
HELLENDOORN- Een 5-sterren camping op de Sallandse Heuvelrug met animatie voor alle leeftijden
Luxe kamperen, een overdekt zwembad, tóp bistro, goede Wifi én een gemoedelijke sfeer. Dat is Camping Noetselerberg in een notendop!
Voor alle leeftijden
Dit vakantiepark is fijn voor het hele gezin. Het animatieteam heeft een afwisselend recreatieprogramma voor kinderen t/m 14 jaar. Daarnaast zal iedereen zich vermaken in het zwembad, op de sportvelden en met een fietstocht over de Sallandse Heuvelrug. Is het slecht weer? Geen probleem! Er is een leuke indoor speeltuin waar kinderen kunnen spelen.
De camping ligt op maar 2 km van Nijverdal en op slechts 6 km van Avonturenpark Hellendoorn; een pretpark waar jong en oud zich de hele dag kan vermaken!
Binnen- en Buitenzwembad
Er is een subtropisch overdekt zwembad met een glijbaan (35m), een piratenschip en er zijn peuterbaden. Bij mooi weer kun je ook heerlijk zwemmen in één van de 2 buitenbaden. De allerkleinsten kunnen zich hier vermaken in het spartelbadje.
Kampeerplaatsen, Lodges en Chalets
Je kunt komen kamperen op de trekkersplaatsen (max 2 personen ) of op een van de kampeerplaatsen voor max 7 personen. Ook zijn er huuraccommodaties (voor 2 tot 8 personen). Slaap in een sfeervol chalet, mooie stacaravan, stoere safarilodge, gezellige woodlodge of in een 8-persoonsboerderij!
Lekker eten op de camping
Bistro de ‘Oale Stè’ is een mooi en gezellig restaurant waar met de hele familie heerlijk kan worden gegeten. De Bistro heeft een groot terras waar je lekker kunt genieten van de zon. Van april tot en met oktober is de Bistro geopend. Er zijn ook lekkere pizza’s af te halen.
Bekijk onderstaand filmpje om alvast een goede indruk te krijgen van Camping De Noetselerberg!
Ardoer Camping de Noetselerberg
Holterweg 16
7441 EN Nijverdal
Toon op kaart
Lijstjes
Meer inspiratie
Ardoer Recreatiepark Kaps
HELLENDOORN EN SLAGHAREN- Een parkachtige camping in Twente met glamping- en groepsaccommodaties
Camping De Weeltenkamp
JULIANATOREN EN APENHEUL- Kleinschalige, gezellige camping met natuurbad en indoor speeltuin
Bilderberg Hotel De Keizerskroon
APENHEUL EN JULIANATOREN- Kinderen slapen gratis in dit hotel in Apeldoorn, direct naast Paleis Het Loo.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tot 25% korting op meivakantie bij RCN vakantieparken!
Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!
Weekendje of vakantie op de Veluwe met kinderen? Vind de plek die écht bij jullie past!
Ontdek de leukste kindvriendelijke accommodaties voor een weekendje Veluwe met kinderen – van camping tot hotel en een vakantiehuis in de natuur.
BoerenBed Peuterweken
Een nachtje of weekend weg met je peuter? Kies voor een verblijf bij een BoerenBed boerderij! In juni zijn de Peuterweken. Lees hier wat dat betekent!