Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aan de kust

Ga naar Aan de kust

Bij het water

Ga naar Bij het water

Bij de boer

Ga naar Bij de boer

In de natuur

Ga naar In de natuur

In de stad

Ga naar In de stad

Bij pretpark

Ga naar Bij pretpark

Camping de Noetselerberg

HELLENDOORN- Een 5-sterren camping op de Sallandse Heuvelrug met animatie voor alle leeftijden

Luxe kamperen, een overdekt zwembad, tóp bistro, goede Wifi én een gemoedelijke sfeer. Dat is Camping Noetselerberg in een notendop!

Voor alle leeftijden

Dit vakantiepark is fijn voor het hele gezin. Het animatieteam heeft een afwisselend recreatieprogramma voor kinderen t/m 14 jaar. Daarnaast zal iedereen zich vermaken in het zwembad, op de sportvelden en met een fietstocht over de Sallandse Heuvelrug. Is het slecht weer? Geen probleem! Er is een leuke indoor speeltuin waar kinderen kunnen spelen.

De camping ligt op maar 2 km van Nijverdal en op slechts 6 km van Avonturenpark Hellendoorn; een pretpark waar jong en oud zich de hele dag kan vermaken!

Binnen- en Buitenzwembad

Er is een subtropisch overdekt zwembad met een glijbaan (35m), een piratenschip en er zijn peuterbaden. Bij mooi weer kun je ook heerlijk zwemmen in één van de 2 buitenbaden. De allerkleinsten kunnen zich hier vermaken in het spartelbadje.


Kampeerplaatsen, Lodges en Chalets

Je kunt komen kamperen op de trekkersplaatsen (max 2 personen ) of op een van de kampeerplaatsen voor max 7 personen. Ook zijn er huuraccommodaties (voor 2 tot 8 personen). Slaap in een sfeervol chalet, mooie stacaravan, stoere safarilodge, gezellige woodlodge of in een 8-persoonsboerderij!

Lekker eten op de camping

Bistro de ‘Oale Stè’ is een mooi en gezellig restaurant waar met de hele familie heerlijk kan worden gegeten. De Bistro heeft een groot terras waar je lekker kunt genieten van de zon. Van april tot en met oktober is de Bistro geopend. Er zijn ook lekkere pizza’s af te halen.

Bekijk onderstaand filmpje om alvast een goede indruk te krijgen van Camping De Noetselerberg!

Ardoer Camping de Noetselerberg

Holterweg 16

7441 EN Nijverdal

Reserveer
Mail direct

Mail direct naar Ardoer Camping de Noetselerberg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

RCN Zeewolde

DOLFINARIUM- Geniet van vakantie aan het Veluwemeer. Je kunt hier kamperen of een huisje huren.

Ardoer Recreatiepark Kaps

HELLENDOORN EN SLAGHAREN- Een parkachtige camping in Twente met glamping- en groepsaccommodaties
Reserveer

Camping De Weeltenkamp

JULIANATOREN EN APENHEUL- Kleinschalige, gezellige camping met natuurbad en indoor speeltuin

Bilderberg Hotel De Keizerskroon

APENHEUL EN JULIANATOREN- Kinderen slapen gratis in dit hotel in Apeldoorn, direct naast Paleis Het Loo.

Uitgelicht

Kindvriendelijke campings en vakantieparken van Ardoer in Nederland

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tot 25% korting op meivakantie bij RCN vakantieparken!

Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!

Weekendje of vakantie op de Veluwe met kinderen? Vind de plek die écht bij jullie past!

Ontdek de leukste kindvriendelijke accommodaties voor een weekendje Veluwe met kinderen – van camping tot hotel en een vakantiehuis in de natuur.

BoerenBed Peuterweken

Een nachtje of weekend weg met je peuter? Kies voor een verblijf bij een BoerenBed boerderij! In juni zijn de Peuterweken. Lees hier wat dat betekent!

Kindvriendelijke campings en vakantieparken van Ardoer in Nederland

Wij vinden de Ardoer campings echt ideaal voor gezinnen met baby’s, peuters en oudere kinderen. Lees hier waarom!

Blijf altijd op de hoogte van de leukste kidsproof vakantieadressen: schrijf je in voor onze gratis maandelijkse nieuwsbrief!

Abonneer