De Agnietenberg
Kom met je eigen caravan of huur een chalet met direct uitzicht op de Agnietenplas!
Molecaten Park ‘De Agnietenberg’ ligt in een verrassend mooi natuurgebied aan de rand van Hanzestad Zwolle. Via het bos bereik je de entree van de camping. De ligging aan het water geeft direct dat fijne vakantiegevoel!
Je caravan, tent of camper krijgt plaats bij het water van de Agnietenplas of dichterbij de bosrand. Het uitzicht vanaf het kampeerveld aan de plas is echt prachtig!
Accommodaties
Voor meer gemak en comfort zijn er ook chalets met veranda aan de Agnietenplas en centraler op de camping te huur.
Groepsaccommodatie
Kom je met een grotere groep? Het prachtige 18-persoons Landhuis is een heerlijke plek om te verblijven met familie of vrienden.
Speelplezier op het vakantiepark
Als het water nog niet genoeg speelplezier geeft kun je op het park ook nog;
– Spelen in de speeltuin
– Een potje ballen op het basketbal- of panna veld.
– Uit je dak op de airtrampoline
– Je laten entertainen door Molly en Caatje van het animatieteam
Download op de website vast een kleurplaat van Molly en Caatje om vast in de stemming te komen!
Molecaten de Agnietenberg
Haersterveerweg 27
8034 PJ Zwolle
Toon op kaart
Lijstjes
Meer inspiratie
Vakantiepark Capfun IJsselstrand
Overnacht in een slaapvat of glamp-lodge aan het water op deze camping met jachthaven
Watervilla Veerse Wende
Pal aan het Veerse Meer in Zeeland ligt deze ruime villa met omheind terras
Vakantiepark IJsselhof
Luxe vakantiewoningen, safarilodges en groepsaccommodaties aan het IJsselmeer in Noord-HollandBlogs & inspiratie
Alle blogs
Tot 25% korting op meivakantie bij RCN vakantieparken!
Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!
Boerenbed Groepsweekenden
Een lang Pinkster- of Hemelvaartsweekend weg met de hele familie of een groep vrienden en hun kinderen? Kijk eens naar de Groepsweekenden van Boerenbed!
5x Favoriete Capfun Vakantieparken in Nederland
Lees meer over de 5 pareltjes van Capfun in Nederland, waar wij met onze kinderen graag vakantie vieren. Waarom? Omdat ze zo súper kidsproof zijn en barsten van de toffe faciliteiten voor zowel jonge als oudere kinderen!