Het Wilde Weg
Een eigenzinnige buitenplaats in de natuur met sfeervolle en bijzondere accommodaties
Buitenleven
Aan de kabbelende Dommel, middenin natuurgebied Het Groene Woud, vind je Het Wilde Weg: een kleinschalige, eigenzinnige buitenplaats. Een plek waar het buitenleven centraal staat en waar je lekker tot rust kunt komen bij een knisperend vuurtje.
Minicamping
Het is heerlijk chillen op deze minicamping met bijzondere accommodaties. Op het terrein hangen diverse hangmatten waarin je lekker kunt luieren. Voor de kids is er een trampoline, een zandbak en een boomhut waar ze met hun nieuwe vriendjes lekker kunnen spelen. In de zomermaanden worden er gezamenlijke diners en activiteiten georganiseerd. Voor de kinderen is er dan regelmatig een show in het minitheater.
Bijzondere accommodaties
Caravan ‘Het Hart’ Deze sprookjesachtige caravan staat aan de rand van het terrein en heeft een eigen buitenplek met buitenkeuken en een picknicktafel.
Caravan ‘De Stip‘ Deze kleurrijke caravan heeft prachtig uitzicht over het Dommeldal. Aan de veranda is een buitenbar die tevens dienst doet als keuken.
De Trek-In Eco Cabin Deze cabin is gemaakt van duurzame materialen en is ondanks de beperkte afmeting binnen verrassend ruim.
Het Balinese Huisje Na 60 jaar bewoond te zijn geweest op Bali heeft dit authentieke huisje een tweede leven gekregen in Het Wilde Weg.
Studio Dommeldal Deze hoge studio voor 4 personen met vide is de meest comfortabele accommodatie en biedt prachtig uitzicht over het Dommeldal.
Het Strandhuis Naast Het Strandhuis is een speeltuin met duikelrekken, een zandbak, een grote trampoline en zelfs een uitkijktoren!
De Yurt Deze in Mongolië vervaardigde tent heeft een gezellige houtkachel, een royale veranda met buitenkeuken en zitgelegenheid
De Pipo Binnenin is het intiem en knus. Voor de pipo is een buitenruimte met buitenkeuken en bar.
Het familiehuis Dit 5-persoons huisje staat in het midden van het terrein en is het enige huisje met twee aparte slaapkamers
Klik door naar de website van Het Wilde Weg om alle mooie accommodaties te bekijken en jullie weekend weg of vakantie te reserveren!
Lijstjes
Meer inspiratie
Ardoer Camping ’t Geuldal
Geniet van het Limburgs natuurschoon op deze gezellige familiecamping in Zuid-Limburg
Camping Samoza
Een gezellige gezinscamping op de Veluwe met manege, zwembaden en toffe animatie!
Kidshotel ’t Speulderbos
Een echt kinderhotel met zwembad, speelkamer én oppas-service op de VeluweBlogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek de familiearrangementen bij Bilderberg Hotels!
Luxe familiekamers, kindvriendelijke diners en leuke activiteiten op mooie plekken in Nederland; de familie-arrangementen van Bilderberg Hotels bieden alles voor een ontspannen verblijf met het hele gezin.
10x vakantie op een Waddeneiland met kinderen
Wij zijn gek op de Waddeneilanden! Rollen van een duin, uitwaaien aan het strand. Wij delen onze favoriete vakantieadresjes met je. Van groepsaccommodatie tot kindercamping en van ruim vakantiehuis tot duinhuisje. Er zijn genoeg opties voor een kindvriendelijke vakantie op de Waddeneilanden!
8x Bijzonder overnachten met kinderen bij Ardoer
Zulke unieke accommodatie zie je niet vaak! Op verschillende leuke, kindvriendelijke Ardoer campings in Nederland kun je overnachten in de meest bijzondere accommodaties. Dat wordt een onvergetelijke vakantie met je kind!