Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aan de kust

Ga naar Aan de kust

Bij het water

Ga naar Bij het water

Bij de boer

Ga naar Bij de boer

In de natuur

Ga naar In de natuur

In de stad

Ga naar In de stad

Bij pretpark

Ga naar Bij pretpark

Boerenlodge ’t Vennetje

Slapen tussen de weilanden, spelen in de grote tuin, relaxen in de hottub en verse eitjes bij het ontbijt

Slapen tussen de weilanden, relaxen in de hottub en verse eitjes bij het ontbijt – bij deze Boerenlodge in Drenthe draait alles om samen genieten!

Luxe vakantiewoning in de Drentse natuur

’s Ochtends zie je de dauw boven de weilanden hangen terwijl de kippen zacht tokkelen op de achtergrond. Vanuit de Boerenlodge kijk je vrij uit over weilanden en bos. Hier ervaar je het echte buitenleven, met superveel comfort.

De vakantiewoning heeft 3 slaapkamers met tweepersoonsbedden en een knusse stapelbed-bedstee. Met 8 slaapplaatsen en 2 campingbedjes is het een fijne plek voor gezinnen of families. Alles staat al voor jullie klaar. Opgemaakte bedden, handdoeken, koffie en thee. Je hoeft alleen je koffer mee te nemen.

Wat maakt deze Boerenlodge zo kidsproof?

Als ouder weet je hoeveel spullen je normaal meesleept. Hier is al aan gedacht. Van kinderstoelen en campingbedjes tot voorleesboekjes en speelgoed. Buiten wacht een grote tuin van 400 m2 met trampoline, speelhuisje, (loop)fietsen en traptractoren. En ja, de kippen zorgen elke dag voor verse eieren!

Ook fijn: wellness en ruimte

Na een dag buiten spelen ploffen jullie neer op de verwarmde veranda. Of zakken samen weg in de hottub terwijl de zon ondergaat. Handdoeken en badjassen liggen klaar. Dit is Drents geluk, in elk seizoen!

Gratis parkeren kan op eigen terrein en er is een laadpunt voor de elektrische auto. De Boerenlodge is huisdiervrij en binnen rookvrij.

Zie je jezelf al zitten in de hangmat met uitzicht over de velden? Klik op de roze button en ontdek meer over deze Boerenlodge in Drenthe.

Boerenlodge ’t Vennetje

Fluitenbergseweg 93

7931 PA Fluitenberg

Mail direct

Mail direct naar Boerenlodge ’t Vennetje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Camping de Koeksebelt

Familiecamping aan de Vecht met speelstrandje, buitenzwembad en animatie

Ardoer Recreatiepark Kaps

Een parkachtige camping in Twente met veel te doen voor de kinderen en óók voor ouders!
Reserveer

Buytenplaats Abelen

Gezellige minicamping in de mooie natuur van Flevoland. Kom kamperen of huur een originele accommodatie

Boerenlodge ’t Vennetje

Slapen tussen de weilanden, spelen in de grote tuin, relaxen in de hottub en verse eitjes bij het ontbijt

Uitgelicht

Kindvriendelijke campings en vakantieparken van Ardoer in Nederland

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een goed idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

5x Favoriete Capfun Vakantieparken in Nederland

Lees meer over de 5 pareltjes van Capfun in Nederland, waar wij met onze kinderen graag vakantie vieren. Waarom? Omdat ze zo súper kidsproof zijn en barsten van de toffe faciliteiten voor zowel jonge als oudere kinderen!

10x vakantie op een Waddeneiland met kinderen

Wij zijn gek op de Waddeneilanden! Rollen van een duin, uitwaaien aan het strand. Wij delen onze favoriete vakantieadresjes met je. Van groepsaccommodatie tot kindercamping en van ruim vakantiehuis tot duinhuisje. Er zijn genoeg opties voor een kindvriendelijke vakantie op de Waddeneilanden!

11x mooie natuurhuisjes

Even ontsnappen aan de drukte van de stad? Wij hebben de 11 leukste natuurhuisjes voor jullie op een rijtje gezet. Hier gaan jullie een heerlijke ontspannen vakantie midden in de natuur tegemoet!