Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aan de kust

Ga naar Aan de kust

Bij het water

Ga naar Bij het water

Bij de boer

Ga naar Bij de boer

In de natuur

Ga naar In de natuur

In de stad

Ga naar In de stad

Bij pretpark

Ga naar Bij pretpark

Blogs & inspiratie

Lammetjestijd bij BoerenBed!

Gepubliceerd op 29 januari 2025

Overnachten op het platteland is het leukst in het voorjaar. Waarom? Om de pasgeboren lammetjes natuurlijk! Op deze BoerenBed boerderijen heb je grote kans lammetjes, kalfjes en andere schattige baby-dieren te zien en te knuffelen!

In de lente groeit en bloeit alles, én worden er veel dieren geboren! Zo’n lammetje of kalfje; schattiger wordt het toch niet? Boek een weekendje weg op één van deze BoerenBed boerderijen om je te omringen met koddige jonge dieren!

Lammetjes op de Waddeneilanden

We kennen allemaal de Texelse schapen, maar ook bij de BoerenBed locaties op Ameland Deze link opent in een nieuwe tab en Terschelling Deze link opent in een nieuwe tab wonen veel schapen. Die als je geluk hebt nét lammetjes hebben gekregen als jullie komen! Een vakantie naar een Waddeneiland is al vanaf het begin bijzonder; met de boot over naar je vakantie-adres en daarna genieten van natuur, strand en het leven op de boerderij.

Lammetjes in België

Hebben jullie zin in een buitenlands boerderij-avontuur? Kom dan overnachten op het Belgische platteland! Bijvoorbeeld in het Belgische Poperinge, vlak bij de Franse grens. Daar ligt Hoeve Den Overdraght Deze link opent in een nieuwe tab. Hier worden Jerseykoeien, ezeltjes en schapen gehouden. Of wat dacht je van deze BoerenBed boerderij; Landgoed ter Wijnendale Deze link opent in een nieuwe tab. De tenthuisjes staan op deze boerderij verdeeld over het terrein, mídden tussen de schapen!
Deze link opent in een nieuwe tab

Over koetjes en kalfjes

Onder de BoerenBed locaties zijn ook melkveebedrijven. Logeer bijvoorbeeld bij koeienboerderij Botterheerd Deze link opent in een nieuwe tab in het Groningse Oostwold. Boer en boerin Bartjan en Bertha wonen hier met veel plezier samen met hun dochters, honden en ruim 70 melkkoeien en ongeveer 40 stuks jongvee. Het hele jaar door worden er kalfjes geboren, kom gezellig op kraamvisite!
Deze link opent in een nieuwe tab

Ook zo leuk; Alpaca’s!

Ook BoerenBed Landgoed Volenbeek Deze link opent in een nieuwe tab is een melkveeboerderij met ongeveer 50 melkkoeien, zowel zwart- als roodbonte. Omdat hier zoveel koeien wonen, worden er ook regelmatig kalfjes geboren. Als het zover is zal de boer je roepen om te komen kijken! De ‘vreemde eend’ in de bijt op deze boerderij is de Alpaca, Speech heet hij, die gaat graag met je mee uit wandelen!
Deze link opent in een nieuwe tab

Kunnen Julia en Rens opgehaald worden uit de Knuffelschuur? Op alle boerderijen van BoerenBed tref je diertjes om te aaien en om mee te knuffelen. Op de meeste boerderijen is zelfs een knuffelschuur met bijvoorbeeld konijntjes, zoals bijvoorbeeld bij het kleinschalige BoerenBed de Kalverweide Deze link opent in een nieuwe tabin Overijssel. Tja, probeer je kind dáár maar weer eens weg te krijgen!
Deze link opent in een nieuwe tab

Een overnachting, weekend of vakantie op een BoerenBed boerderij is een waar feest voor natuur- en dierenliefhebbers! Je leeft eventjes een ‘simpeler’ leven. Met tijd en aandacht voor elkaar. Je ervaart er hoe het leven op een boerderij er aan toe gaat en je kinderen zijn heerlijk de hele dag buiten aan het ravotten, spelen en de boer aan het helpen.

Je slaapt op deze kleinschalige boerderijen in gezellige, ruime tenthuisjes met privé sanitair, bedstee, houtkachel en olielampen. Er is geen electra, dus geen WiFi en schermpjes; alle tijd om te genieten van elkaars gezelschap, de rust en de waanzinnige uitzichten! Nog nooit gedaan? Snel boeken!

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

8x Accommodaties voor een geslaagd familieweekend

Opa, oma, neefjes, nichtjes: roep ze allemaal bij elkaar en organiseer een weekend quality-time met z'n allen! Op een groot kampeerveld, in een all-inclusive familiehotel of in een gezellig groot vakantiehuis. Herinneringen maken doe je samen!

8x Prachtige kindvriendelijke natuurcampings in Nederland

Nederland heeft ontzettend veel prachtige natuurgebieden. Er valt zoveel te ontdekken! Boek een mooie plek voor jullie tent of caravan, of huur een huisje of fijne glamping accommodatie, en geniet van de flora en fauna rondom een van deze kidsproof campings of vakantieparken!

Campings en vakantieparken met zwemparadijs in Nederland

Ben je op zoek naar een vakantie in Nederland met kinderen waar waterpret centraal staat? Dan zit je helemaal goed met een camping of vakantiepark met een zwemparadijs! Wat is er nu leuker dan een park waar jong én oud zich urenlang kunnen vermaken in het water? In dit blog zetten we de beste vakantieparken en campings in Nederland met een zwemparadijs voor je op een rij. Elk park biedt iets unieks — van wildwaterbanen tot glijbanen tot all-inclusive zwemplezier.

Huttopia: Beleef de natuur!

Ben je op zoek naar een kindvriendelijke camping in de ongerepte natuur? Huttopia biedt precies dat! Met campings op prachtige locaties midden in de natuur, ruime accommodaties en talloze activiteiten voor het hele gezin, is Huttopia de ideale bestemming voor een ontspannen en avontuurlijke vakantie met kinderen.

Blijf altijd op de hoogte van de leukste kidsproof vakantieadressen: schrijf je in voor onze maandelijkse, gratis nieuwsbrief!

Abonneer