Vakantiepark ’t Akkertien
Overnacht in een helikopter op dit vakantiepark aan natuurpark Weerribben-Wieden
Vakantiepark `t Akkertien in Overijssel ligt aan het waterrijke natuurgebied Weerribben en Wieden, waar je heerlijk kunt vissen, fietsen wandelen en varen.
De camping beschikt over toeristische kampeerplaatsen, een luxe groepsaccommodatie, moderne vissershuisjes én een unieke helikopter om in te overnachten!
Kampeerplaatsen met privé sanitair
Naast de reguliere kampeerplaatsen zijn er ook comfortplaatsen met eigen sanitair op de plaats! Alle benodigde aansluitingen zijn aanwezig en er is gratis WiFi op alle campingplaatsen.
Appartement, groepsaccommodatie of bijzonder overnachten?
Er zijn op ’t Akkertien verschillende luxe, maar ook verrassende accommodaties te huur! Je kunt er verblijven in 2-persoons appartementen of kamers in de Bed & Breakfast. Daarnaast is er ook het Vissershuis, gelegen aan het water en met plaats voor 7 personen. Groepen tot 30 personen kunnen terecht in de groepsaccommodatie. Wil je eens iets bijzonders doen met je kind? Kom logeren in de helikopter! Deze staat in de vijver, je moet er dus met een pontje naartoe. Extra speciaal!
Binnen- en buitenzwembad in één!
Het zwembad heeft een schuifdak waardoor je hier in elk jaargetijde kunt zwemmen! Er zijn verschillende speeltuinen op het park en diverse sportvelden. In het hoogseizoen zorgt het animatieteam voor vermaak.
Varen door Giethoorn
De omgeving leent zich natuurlijk uitstekend voor varen en fietsen; een bootje en fietsen zijn dan ook te huur op de camping. Een dagje uit? Bezoek dan pittoreske stadjes zoals Giethoorn en Blokzijl.
Op de website staan nog veel meer foto’s die een goede indruk geven van deze leuke familiecamping, klik door met de websitebutton!
Ardoer Vakantiepark `t Akkertien
Noordwal 3
8325 PP Vollenhove
Toon op kaart
Meer inspiratie
Camping Welgelegen
Sportiviteit en ontspanning in Friesland, vlak bij het IJsselmeer – met unieke slaapbelevingen
Camping Torentjeshoek
We kunnen niet kiezen; is de Treehouse boomhut XXL of de Bostruck nu het meest bijzonder?
Kampeerdorp de Zandstuve
Slapen in een kasteel, beleef een onvergetelijke vakantie bij Kampeerdorp de Zandstuve!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x Groepsaccommodaties – Familieweekend met kinderen
Een weekend weg met familie of vrienden én alle kinderen erbij… dat is garantie voor de mooiste herinneringen. En die beginnen bij een accommodatie die klopt. Ontdek hieronder 8 van onze favoriete grote vakantiehuizen waar iedereen zich thuis voelt.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een goed idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
19x Herfstvakantie-uitjes door heel NL
19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna. Deze wil je niet missen!