De Toverberg
Slapen in een 'houten zwijn'; dat is nog eens een verhaal waarmee je thuis kunt komen!
Ruim opgezette camping met veel privacy
3,5 KM uit het centrum van Ermelo ligt dit prachtige bungalowpark, waar zowel het bungalowdeel als het stacaravan deel heel ruime, speels ingerichte percelen heeft. Minimaal 300m2, sommige zelfs 500m2! Het park ligt midden in de natuur.
Bijzondere accomodaties!
Hoewel alle huisjes op dit park echt prachtig zijn willen we vooral het ‘houten zwijn’ uitlichten, je zocht tenslotte naar iets unieks!
Deze bungalow is geheel van hout gemaakt en heeft de vorm van… juist, een zwijn! Misschien zie je vanuit je raam wel echte zwijnen voorbij lopen. De bungalow biedt plaats aan 2 volwassenen en 2 kinderen en is van alle gemakken voorzien. Vanaf de overkapte veranda lopen de kinderen zó naar de speeltuin.
Nieuwsgierig geworden? Op de website vind je meer informatie, klik snel door!
Lijstjes
Meer inspiratie
De Vreemde Vogel
En zoals vaker bij dingen die een beetje vreemd zijn... is ook dit buitenhotel zó gaaf!
Camping Torentjeshoek
We kunnen niet kiezen; is de Treehouse boomhut XXL of de Bostruck nu het meest bijzonder?
Stayokay Heemskerk
Logeer in een 13e eeuws kasteel, op een kwartiertje rijden vanaf het Noord-Hollandse strand!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Weekendje of vakantie op de Veluwe met kinderen? Vind de plek die écht bij jullie past!
Ontdek de leukste kindvriendelijke accommodaties voor een weekendje Veluwe met kinderen – van camping tot hotel en een vakantiehuis in de natuur.
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van strand tot stad, van attractiepark tot onderwaterwereld – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!