Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aan de kust

Ga naar Aan de kust

Bij het water

Ga naar Bij het water

Bij de boer

Ga naar Bij de boer

In de natuur

Ga naar In de natuur

In de stad

Ga naar In de stad

Bij pretpark

Ga naar Bij pretpark

Vakantiepark ’t Akkertien

Vakantiepark aan natuurgebied Weerribben met zijn labyrint van plassen, meren en slootjes!

Vakantiepark `t Akkertien in Overijssel ligt aan het waterrijke natuurgebied Weerribben en Wieden, waar je heerlijk kunt vissen, fietsen wandelen en varen.

De camping beschikt over toeristische kampeerplaatsen, een luxe groepsaccommodatie, moderne vissershuisjes én een unieke helikopter om in te overnachten!

Kampeerplaatsen met privé sanitair

Naast de reguliere kampeerplaatsen zijn er ook comfortplaatsen met eigen sanitair op de plaats! Alle benodigde aansluitingen zijn aanwezig en er is gratis WiFi op alle campingplaatsen.

Appartement, groepsaccommodatie of bijzonder overnachten?

Er zijn op ’t Akkertien verschillende luxe, maar ook verrassende accommodaties te huur! Je kunt er verblijven in 2-persoons appartementen of kamers in de Bed & Breakfast. Daarnaast is er ook het Vissershuis, gelegen aan het water en met plaats voor 7 personen. Groepen tot 30 personen kunnen terecht in de groepsaccommodatie. Wil je eens iets bijzonders doen met je kind? Kom logeren in de helikopter! Deze staat in de vijver, je moet er dus met een pontje naartoe. Extra speciaal!

Binnen- en buitenzwembad in één!

Het zwembad heeft een schuifdak waardoor je hier in elk jaargetijde kunt zwemmen! Er zijn verschillende speeltuinen op het park en diverse sportvelden. In het hoogseizoen zorgt het animatieteam voor vermaak.

Varen door Giethoorn

De omgeving leent zich natuurlijk uitstekend voor varen en fietsen; een bootje en fietsen zijn dan ook te huur op de camping. Een dagje uit? Bezoek dan pittoreske stadjes zoals Giethoorn en Blokzijl.

Op de website staan nog veel meer foto’s die een goede indruk geven van deze leuke familiecamping, klik door met de websitebutton!

Ardoer Vakantiepark `t Akkertien

Noordwal 3

8325 PP Vollenhove

Reserveer
Mail direct

Mail direct naar Ardoer Vakantiepark `t Akkertien

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Stayokay Dordrecht

Gezellig hostel met familiekamers, tiny house én camping op een prachtige plek aan de Biesbosch

De Leistert

Kindvriendelijk vakantiepark in Limburg met mooie vakantiehuizen en veel leuke faciliteiten

Vakantiepark Capfun Wondermolen

Levendige kindercamping voor jonge en oudere kids vlakbij Nationaal Park de Biesbosch

RCN het Grote Bos

Altijd iets leuks te doen op dit vakantiepark aan de Utrechtse Heuvelrug

Uitgelicht

Kindvriendelijke campings en vakantieparken van Ardoer in Nederland

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kindvriendelijke campings en vakantieparken van Ardoer in Nederland

Wij vinden de Ardoer campings echt ideaal voor gezinnen met baby’s, peuters en oudere kinderen. Lees hier waarom!

Boerenbed Groepsweekenden

Een lang Pinkster- of Hemelvaartsweekend weg met de hele familie of een groep vrienden en hun kinderen? Kijk eens naar de Groepsweekenden van Boerenbed!

Tot 25% korting op meivakantie bij RCN vakantieparken!

Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!

5x Favoriete Capfun Vakantieparken in Nederland

Lees meer over de 5 pareltjes van Capfun in Nederland, waar wij met onze kinderen graag vakantie vieren. Waarom? Omdat ze zo súper kidsproof zijn en barsten van de toffe faciliteiten voor zowel jonge als oudere kinderen!

Blijf altijd op de hoogte van de leukste kidsproof vakantieadressen: schrijf je in voor onze gratis maandelijkse nieuwsbrief!

Abonneer