Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aan de kust

Ga naar Aan de kust

Bij het water

Ga naar Bij het water

Bij de boer

Ga naar Bij de boer

In de natuur

Ga naar In de natuur

In de stad

Ga naar In de stad

Bij pretpark

Ga naar Bij pretpark

Landgoed Ruwinkel

Vrijstaande vakantiehuizen vlakbij Nationaal Park de Hoge Veluwe en de Utrechtse Heuvelrug

Op de grens van Gelderland en Utrecht, tussen de mooiste Nationaal Parken in het midden van Nederland, ligt dit vakantiepark met vrijstaande vakantiehuizen, chalets én landhuizen.

Vrijstaande vakantiehuizen

Het vakantiepark heeft maar liefst 87 vakantiehuizen, 30 chalets en 3 landhuizen, maar door de vrijstaande ligging van de vakantiehuizen ervaar je toch alle rust en ruimte met jouw gezin!

Er zijn vakantiehuizen voor elk gezelschap; voor knus met z’n tweeën, voor gezellig met een gezin van 4, voor een gezin dat graag een huisdier meeneemt en ook grotere gezinnen tot wel 10 personen.

Faciliteiten

Landgoed Ruwinkel heeft een overdekt zwembad, met tevens een apart gedeelte voor de kleinste kinderen. Voor wie ook graag lekker buiten zwemt; het Henschotermeer, met wit zandsrand, is vlakbij! Sportievelingen kunnen zich uitleven op de tennisbaan, aan de tafeltennistafel en met een potje midgetgolf. De jongste kinderen zullen zich prima vermaken in de speeltuin en bij de dierenweide.

NIEUW op Landgoed Ruwinkel: Smartphone speurtocht

Speurtocht ‘De Geheime Sleutels van Landgoed Ruwinkel’ is met de leuke vragen, grappige weetjes en gekke opdrachten een een avontuurlijke buitenbeleving voor het hele gezin.

Restaurants

Voor een heerlijk ontbijt met lokale producten kun je terecht in de ‘bread and breakfast’. In Pannenkoekenboerderij ‘Grietje’ eet je iedere pannenkoek die je maar kunt verzinnen en bij familierestaurant ‘Juffrouw Tok’ ( met kinderhoek) schuif je aan voor de lekkerste kip Piri Piri van de regio.

Leuke dingen in de omgeving

Naast een weelde van natuur zijn ook verschillende dierentuinen makkelijk bereikbaar vanaf Landgoed Ruwinkel: Burgers Zoo, Ouwehands Dierenpark, Dierenpark Amersfoort of ietsjes verder weg; Apenheul of Dolfinarium.

Ook zul je met je kinderen zéker een bezoekje willen brengen aan Speelboerderij Happyfarm in Terschuur, waar kids binnen en buiten kunnen spelen. De uitkijktoren ‘de Pyramide van Austerlitz‘ kun je ook echt niet overslaan als je verblijft in de Gelderse Vallei en een regenachtige dag breng je door bij ‘The Maxx‘; hier kun je karten, lasergamen, midgetgolfen en trampolinespringen.

Klik door naar de website voor meer informatie en om jullie verblijf in een vrijstaand vakantiehuis te reserveren!

Landgoed Ruwinkel

Ruwinkelseweg 11

3925 MC Scherpenzeel

Mail direct

Mail direct naar Landgoed Ruwinkel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Blokhutboot

Relaxen en tóch in beweging zijn; vier vakantie op de blokhutboot!

Vakantiepark Heino

Gezellige familiecamping met zwembad, recreatieplas en superleuke overdekte speelplaats

Camping Tamaring

Een gemoedelijke kindercamping in de Achterhoek met kinderzwembad, speelbos, animatie en meer!

Vakantiepark Capfun Rakelbos

Vakantiepark met zwembad en recreatievijver en animatie voor peuters, kleuters en tieners

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN

Boerenbed Groepsweekenden

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantie aan zee? Deze Ardoer campings zijn wat je zoekt!

Een camping aan zee doet iets met je. Instant vakantiegevoel! Met de Ardoer campings aan de Nederlandse kust zit je altijd goed voor een ontspannen én kindvriendelijke vakantie, het hele jaar door.

8x Groepsaccommodaties – Familieweekend met kinderen

Een weekend weg met familie of vrienden én alle kinderen erbij… dat is garantie voor de mooiste herinneringen. En die beginnen bij een accommodatie die klopt. Ontdek hieronder 8 van onze favoriete grote vakantiehuizen waar iedereen zich thuis voelt.

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

Boek nu een van deze toppers voor 2026!

Zorg dat je er op tijd bij bent om dat állerleukste plekje te hebben op deze kidsproof campings en vakantieparken! Laat de voorpret maar beginnen en profiteer bovendien van aantrekkelijke vroegboekkortingen.

Blijf altijd op de hoogte van de leukste kidsproof vakantieadressen: schrijf je in voor onze gratis maandelijkse nieuwsbrief!

Abonneer