De Kalverweide
Een paradijs voor dierenliefhebbers; je kunt zelfs een verzorgkonijntje naast je tent houden!
Vlakbij de Drentse Weerribben, in het karakteristieke boerendorpje Kallenkote, ligt deze melkveehouderij. De Kalverweide ligt op ongeveer een kwartiertje rijden van Giethoorn en op loopafstand van het bos.
Boerencamping in Drenthe
Dol op dieren? Dan zit je hélemaal goed op deze boerderij met het knuffellammetje Lotte, het knuffelvarkentje Lapje, wandelezel Lucky, konijntjes, kippen en cavia’s. Pony Polly wil ook heel graag geknuffeld en gepoetst worden.
Zelfstandig paardrijden is ook mogelijk, dit kun je doen op slechts 10 autominuten afstand. Ook is er de mogelijkheid om een privé konijntje te huren, die in zijn hok naast jullie tent zal worden geplaatst. Elke dag lekker knuffelen met je eigen konijntje dus! Op De Kalverweide wonen heel veel jonge koeien en kalfjes die gevoerd mogen worden. Trek je overall dus maar aan! Nieuw is een ritje met de huifkar achter de trekker. Boer Goos neemt je graag mee door de mooie omgeving!
Glamping; Luxe genieten!
De BoerenBed Tenten zijn volledig ingericht en staan in de wei, zodat je de koeien van dichtbij kunt zien. Naast elke tent mag een kampvuur gemaakt worden: gezellig voor een zwoele zomeravond en om marshmallows op te roosteren. Er is ook een tent met sauna, dat wordt éxtra luxe genieten!
Leuke uitjes vlakbij Giethoorn
Door natuurgebied De Weerribben, Nationaal Park Dwingelderveld of natuurgebied Het Drentsch-Friese Wold kun je kílometers fietsen. In het ‘Venetië van het Noorden’ kun je lekker het water op met een boot of kano. Beklim ook zeker een keer de uitkijktoren!
Klik door naar de website om jouw glamping tent op deze vakantieboerderij te boeken!
Boerenbed – De Kalverweide
Kallenkote 48
8345 HD Kallenkote
Toon op kaart
Lijstjes
Meer inspiratie
Landrijk De Reesprong
Kies voor een boerderijvakantie in Twente; ervaar het echte boerenleven!
Hertenboerderij de Weerd
Kindvriendelijke camping met luxe safaritenten, waar de herten en alpaca's gezellig rondlopen
Recreatiepark De Bosrand
Pony recreatiebedrijf met heel veel dieren. Met campingplaatsen en glamping accommodaties.Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x gave boomhutten voor een weekend weg
Slapen in een boomhut; een droom van elk kind! Maar ook ouders vinden het toch leuk om eens in zo'n originele accommodatie te overnachten? Hoog boven de grond, net als de vogels en eekhoorns!
12x Groepsaccommodaties – Familieweekend met kinderen
Een weekend weg met familie of vrienden én alle kinderen erbij… dat is garantie voor de mooiste herinneringen. En die beginnen bij een accommodatie die klopt. Ontdek hieronder 8 van onze favoriete grote vakantiehuizen waar iedereen zich thuis voelt.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een goed idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!