Vakantiepark ’t Rheezerwold
Vier een koninklijke vakantie in een kasteel op deze vijfsterrencamping in het Vechtdal
Op dit 5-sterren vakantiepark vermaakt iedereen zich met de mooiste faciliteiten zoals de interactieve speelvelden, de zwembaden en de wellness. Het animatieteam zorgt voor een gevarieerd programma, óók voor tieners! Lekker eten en drinken kan er op verschillende plekken; in de bar, de brasserie en op het terras.
Bijzonder overnachten: in een kasteel of de Anthropod!
Op ’t Rheezerwold kun je kamperen op comfortplaatsen waar plaats is voor je caravan, je auto én een bijzettentje, op comfortplaatsen met extra ruimte of op luxe comfortplaatsen met eigen sanitair. Daarnaast zijn er meerdere accommodaties te huur zoals diverse chalets, prachtige nieuwe outdoorlodges, de Anthropod, maar ook een 10-persoons kasteel! Genoeg ruimte dus voor prinsjes en prinsesjes én een gehele hofhouding.
Spelen met de nieuwste technologie
Naast een binnen- en buitenzwembad, een basketbalveld, verschillende speeltuinen en een gezellig animatieteam heeft ’t Rheezerwold wel iets héél bijzonders voor je kids: interactieve spellen. De ‘Sutu’ is een interactieve voetbalmuur, voorzien van 16 vakken omringd met Ledverlichting die reageren als het vak wordt aangeraakt met een bal. De ‘Toro’ is een kleurrijk en multifunctioneel sportveld waarbij traditionele doeltjes zijn vervangen door 4 interactieve goals en een spelconsole. De interactieve speelboog ‘Sona’ is een uniek speeltoestel dat een camera gebruikt om beweging op de speelvloer om te zetten in geluid.
Dagjes uit in Twente
De omgeving van de camping biedt veel mogelijkheden voor dagjes uit. Als je zin hebt in een sportieve activiteit met het gezin huur je een kano en ga je lekker de Vecht op. Op zoek naar iets unieks? Wat dacht je van een Koe-Safari! Ook de Bessentuin, het kinderspeelpad en het Natuuractiviteitencentrum zijn dichtbij en heel leuk om eens te bezoeken.
Klik door naar de website voor meer informatie en het checken van de beschikbaarheid!
Ardoer Vakantiepark Rheezerwold
Larixweg 7
7796 HT Heemserveen
Toon op kaart
Meer inspiratie
Camping Terra Incognito
Wat een ontdekking, deze camping op het 'eiland zonder zee'. Hier slaap je in een oude stadsbus!
Camping Welgelegen
Sportiviteit en ontspanning in Friesland, vlak bij het IJsselmeer – met unieke slaapbelevingen
Camping Torentjeshoek
We kunnen niet kiezen; is de Treehouse boomhut XXL of de Bostruck nu het meest bijzonder?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek de familiearrangementen bij Bilderberg Hotels!
Luxe familiekamers, kindvriendelijke diners en leuke activiteiten op mooie plekken in Nederland; de familie-arrangementen van Bilderberg Hotels bieden alles voor een ontspannen verblijf met het hele gezin.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een goed idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
10x vakantie op een Waddeneiland met kinderen
Wij zijn gek op de Waddeneilanden! Rollen van een duin, uitwaaien aan het strand. Wij delen onze favoriete vakantieadresjes met je. Van groepsaccommodatie tot kindercamping en van ruim vakantiehuis tot duinhuisje. Er zijn genoeg opties voor een kindvriendelijke vakantie op de Waddeneilanden!