Vakantiepark ’t Rheezerwold
Vier een koninklijke vakantie in een kasteel op deze vijfsterrencamping in het Vechtdal
Op dit 5-sterren vakantiepark vermaakt iedereen zich met de mooiste faciliteiten zoals de interactieve speelvelden, de zwembaden en de wellness. Het animatieteam zorgt voor een gevarieerd programma, óók voor tieners! Lekker eten en drinken kan er op verschillende plekken; in de bar, de brasserie en op het terras.
Bijzonder overnachten: in een kasteel of de Anthropod!
Op ’t Rheezerwold kun je kamperen op comfortplaatsen waar plaats is voor je caravan, je auto én een bijzettentje, op comfortplaatsen met extra ruimte of op luxe comfortplaatsen met eigen sanitair. Daarnaast zijn er meerdere accommodaties te huur zoals diverse chalets, prachtige nieuwe outdoorlodges, de Anthropod, maar ook een 10-persoons kasteel! Genoeg ruimte dus voor prinsjes en prinsesjes én een gehele hofhouding.
Spelen met de nieuwste technologie
Naast een binnen- en buitenzwembad, een basketbalveld, verschillende speeltuinen en een gezellig animatieteam heeft ’t Rheezerwold wel iets héél bijzonders voor je kids: interactieve spellen. De ‘Sutu’ is een interactieve voetbalmuur, voorzien van 16 vakken omringd met Ledverlichting die reageren als het vak wordt aangeraakt met een bal. De ‘Toro’ is een kleurrijk en multifunctioneel sportveld waarbij traditionele doeltjes zijn vervangen door 4 interactieve goals en een spelconsole. De interactieve speelboog ‘Sona’ is een uniek speeltoestel dat een camera gebruikt om beweging op de speelvloer om te zetten in geluid.
Dagjes uit in Twente
De omgeving van de camping biedt veel mogelijkheden voor dagjes uit. Als je zin hebt in een sportieve activiteit met het gezin huur je een kano en ga je lekker de Vecht op. Op zoek naar iets unieks? Wat dacht je van een Koe-Safari! Ook de Bessentuin, het kinderspeelpad en het Natuuractiviteitencentrum zijn dichtbij en heel leuk om eens te bezoeken.
Klik door naar de website voor meer informatie en het checken van de beschikbaarheid!
Ardoer Vakantiepark Rheezerwold
Larixweg 7
7796 HT Heemserveen
Toon op kaart
Meer inspiratie
Familiehotel HUP
Het sportiefste familiehotel van Nederland; met wel 10.000m2 aan sport, fun en wellness faciliteiten!
Camping Torentjeshoek
We kunnen niet kiezen; is de Treehouse boomhut XXL of de Bostruck nu het meest bijzonder?
De Vreemde Vogel
En zoals vaker bij dingen die een beetje vreemd zijn... is ook dit buitenhotel zó gaaf!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Boek nu een van deze toppers voor 2026!
Zorg dat je er op tijd bij bent om dat állerleukste plekje te hebben op deze kidsproof campings en vakantieparken! Laat de voorpret maar beginnen en profiteer bovendien van aantrekkelijke vroegboekkortingen.
8x Groepsaccommodaties – Familieweekend met kinderen
Een weekend weg met familie of vrienden én alle kinderen erbij… dat is garantie voor de mooiste herinneringen. En die beginnen bij een accommodatie die klopt. Ontdek hieronder 8 van onze favoriete grote vakantiehuizen waar iedereen zich thuis voelt.
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!