Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aan de kust

Ga naar Aan de kust

Bij het water

Ga naar Bij het water

Bij de boer

Ga naar Bij de boer

In de natuur

Ga naar In de natuur

In de stad

Ga naar In de stad

Bij pretpark

Ga naar Bij pretpark

Stro-iglo of huifkar

Overnachten in het stro is niet alleen iets van vroeger, het is juist comfortabel en knus!

Op deze locatie in het Groningse land vind je allerlei manieren om vakantie te kunnen vieren, maar je overnacht altijd in het stro. Het is niet alleen iets van vroeger, slapen in het stro is juist heel comfortabel en bijzonder!

Bijzonder overnachten in een stro-iglo of huifkar

Bij de Hayema Heerd kun je slapen in een iglo, gemaakt van pakken stro in plaats van ijs. Je bed is ook van stro, maar dan wel met een lekker zacht matrasje en comfortabel dekbed. In de top van de iglo zit een raam, waardoor je ’s nachts mooi naar de sterren kunt kijken. Binnen is het warm en gezellig, buiten kan je heerlijk van je ontbijtje genieten aan de picknicktafel. Het (verwarmd) sanitair is vlakbij. Kampeer je graag? Dat kan; in je eigen caravan of tent, óf in een huifkar; zoals vroeger in het Wilde Westen, maar nu op het Groningse platteland!

Fijne plek voor kinderen!

Alsof spelen met zand en water in het ‘Barn & Beach’ indoor strand niet voldoende is, kun je bij de Hayema Heerd ook lekker buiten spelen; vlotvaren, balspelen doen, bouwen met strobalen, tafeltennissen en meer!

Op vakantie op het Hollandse strand? Hier vind je accommodaties aan de kust

Hayema Heerd

Jensemaweg 3

9883 TH Oldehove

Mail direct

Mail direct naar Hayema Heerd

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Stayokay Rotterdam

Overnacht in een familiekamer in de bijzondere Kubuswoningen in Rotterdam!

De Gouwe Stek

Gezellige midi-familiecamping bij Enkhuizen met pipowagens en safaritenten

Camping Torentjeshoek

We kunnen niet kiezen; is de Treehouse boomhut XXL of de Bostruck nu het meest bijzonder?
Reserveer

Camping de Hondsrug

Slaap in een kasteel of sheddie op deze kindercamping in het hart van Drenthe

Uitgelicht

8x Bijzonder overnachten met kinderen bij Ardoer

Boerenbed Groepsweekenden

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu vroegboekkorting op een relaxte gezinsvakantie!

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. En boek nu tijdelijk met een aantrekkelijke korting!

8x Bijzonder overnachten met kinderen bij Ardoer

Zulke unieke accommodatie zie je niet vaak! Op verschillende leuke, kindvriendelijke Ardoer campings in Nederland kun je overnachten in de meest bijzondere accommodaties. Dat wordt een onvergetelijke vakantie met je kind!

13x Logeren bij de boer!

Logeren bij de boer is een unieke ervaring, zeker voor kinderen! Handjes uit de mouwen, authentiek buitenleven en lekker Hollands. Vaak midden in de natuur en tussen de dieren. Verzorgen, meehelpen... op deze campings maak je het boerenleven van dichtbij mee.

10x gave boomhutten voor een weekend weg

Slapen in een boomhut; een droom van elk kind! Maar ook ouders vinden het toch leuk om eens in zo'n originele accommodatie te overnachten? Hoog boven de grond, net als de vogels en eekhoorns!

Blijf altijd op de hoogte van de leukste kidsproof vakantieadressen: schrijf je in voor onze gratis maandelijkse nieuwsbrief!

Abonneer