Vakantiepark De Toverberg
Slapen in een 'houten zwijn'; dat is nog eens een verhaal waarmee je thuis kunt komen!
Ruim opgezette camping met veel privacy
3,5 KM uit het centrum van Ermelo ligt dit prachtige bungalowpark, waar zowel het bungalowdeel als het stacaravan deel heel ruime, speels ingerichte percelen heeft. Minimaal 300m2, sommige zelfs 500m2! Het park ligt op een fietsknooppunt waarvandaan je heerlijk kunt fietsen op de Veluwe.
Bijzondere accomodaties!
Hoewel alle huisjes op dit park echt prachtig zijn willen we vooral het ‘houten zwijn’ uitlichten!
Deze bungalow is geheel van hout gemaakt en heeft de vorm van… juist, een zwijn! Misschien zie je vanuit je raam wel echte zwijnen voorbij lopen. De bungalow biedt plaats aan 2 volwassenen en 2 kinderen en is van alle gemakken voorzien. Vanaf de overkapte veranda lopen de kinderen zó naar de speeltuin.
Nieuwsgierig geworden? Op de website vind je meer informatie, klik snel door!
Lijstjes
Meer inspiratie
Familiecamping ’t Hemelke
Een echte gezinscamping met buitenzwembad in het fraaie Zuid-Limburg
De Vreemde Vogel
En zoals vaker bij dingen die een beetje vreemd zijn... is ook dit buitenhotel zó gaaf!
Ardoer De Zandhegge
Camping op de Veluwe met ruime kampeerplaatsen, gave huuraccommodaties en veel activiteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel! Ideaal voor een mini-break met je (klein)kind!
Ontdek de familiearrangementen bij Bilderberg Hotels!
Luxe familiekamers, kindvriendelijke diners en leuke activiteiten op mooie plekken in Nederland; de familie-arrangementen van Bilderberg Hotels bieden alles voor een ontspannen verblijf met het hele gezin.
Kindvriendelijke campings en vakantieparken van Ardoer in Nederland
Wij vinden de Ardoer campings echt ideaal voor gezinnen met baby’s, peuters en oudere kinderen. Lees hier waarom!