Feyenoord VakantiehuisTerug naar het overzicht

Hand in hand op vakantie; De mooiste voetbaldromen komen uit in dit unieke Feyenoord-vakantiehuis!

Het beste van de Veluwe

Wie van natuur en watersport houdt zit helemaal goed op dit fijne vakantiepark. Met directe toegang tot het uitgestrekte Veluwelandschap en de ligging aan het Veluwemeer is Bad Hoophuizen voor zowel natuur- als watersportliefhebbers een ideaal adres voor een heerlijke vakantie of een lang weekend weg!


Vakantiehuis voor Feyenoord-fans

Bij Bad Hoophuizen vind je vakantiehuizen in alle soorten en maten. Alle vakantiehuizen zijn vrijstaand en zijn voorzien van een sfeervolle inrichting en een fijne tuin. Zijn jullie echte '010' fans? Kies dan voor het 4-persoons Feyenoord-huis! Het Feyenoord vakantiehuis is door Feyenoord-coryfee Jan Boskamp geopend. Alles aan de inrichting ademt Feyenoord en er is zelfs een vitrinekast met diverse Europese modelprijzen en niet van echt te onderscheiden replica’s van nationaal gewonnen prijzen! 


Watersport bij Vakantiepark Bad Hoophuizen

Het vakantiepark ligt direct aan het Veluwemeer en heeft een zandstrand en zelfs een eigen jachthaven met aanlegsteigers. Kom met jullie eigen boot of huur een bootje bij het watersportcentrum om de Veluwe vanaf het water te verkennen. Gaan jullie liever windsurfen of kanovaren? Ook daarvoor zijn alle benodigdheden te huur! Bij het watersportcentrum zijn lessen of cursussen te boeken en ook het animatieteam zal kinderen tijdens schoolvakanties mee het water op nemen.

Zijn jullie op zoek naar een bijzondere overnachting in dit unieke Feyenoord vakantiehuis of één van de andere accommodaties op dit vakantiepark aan het water? Klik dan door naar de website van Bad Hoophuizen!


Tip: Ontvang maandelijks de leukste vakantietips per mail!

Vakantiepark Bad Hoophuizen (EuroParcs)

Varelseweg 211
8077 RB Hulshorst
Faciliteiten Speeltuin(en)
Skelterverhuur
Overdekt zwembad
Vismogelijkheden
Sportveld
Fietsverhuur
Bootverhuur
Golfbaan in de omgeving
Animatieprogramma
E-chopper verhuur
Snackbar
Take Away
Restaurant
Wellness
Jachthaven
Naar de website Klik hier door naar: Kidsproof.nl voor de leukste uitjes & adresjes in deze regio! Kidsproof_Laptop
Meer leuke tips

Tips van de maand

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Logeren bij de boer!

Logeren bij de boer!

Dit is een heerlijke plek om met je kinderen naar toe te gaan! De tenthuisjes hebben een prachtig uitzicht over de dijk, duinen en op de weide waar de schapen of paarden grazen.

Handjes uit de mouwen