EuroParcs De ZandingTerug naar het overzicht

BURGERS' ZOO- Vakantiepark op de Veluwe met natuurmeer, overdekt zwembad, dichtbij Burgers' Zoo

Geniet van de Veluwse bossen

Tijdens je verblijf op vakantiepark De Zanding in Otterlo ben je omgeven door de Veluwse bossen. Een heerlijke plek voor een vakantie met je gezin of met de hele familie.

Vakantiepark met natuurmeer en binnenzwembad

Kinderen willen op vakantie vaak niet veel meer dan zwemmen, zwemmen en nog meer zwemmen. Dat kan op De Zanding; lekker buiten in het meer of binnen in het zwembad! Willen ze even vermaak op het droge? Dan kunnen ze lekker spelen op de speeltoestellen of op het multisportveld. 

Kamperen of vakantiehuis huren

De ruime kampeerplaatsen op vakantiepark De Zanding zijn geschikt voor caravans, tenten en enkele plaatsen ook voor een camper. Op het campinggedeelte zijn leuke speeltoestellen voor de kinderen en kampeerders kunnen ook gebruik maken van alle andere faciliteiten van het park. Liever een vakantiehuisje huren? Er is keus uit strandvilla's, wellnessvilla's, tiny houses, chalets en meer. Kom je met een grote groep? Daar zijn prachtige groepsaccommodaties met ruimte tot wel 20 personen voor!

Dagje uit op de Veluwe

EuroParcs De Zanding ligt vlak bij Apeldoorn waar je je een prins of prinses waant in Paleis het Loo, aapjes kunt kijken in de Apenheul of een avontuurlijke dag beleeft in Attractiepark Julianatoren. Weer of geen weer; in Burgers’ Zoo in Arnhem loop je afwisselend door een tropisch regenwoud, in een zinderende woestijn en een kleurrijke onderwaterwereld!

Vakantiepark De Zanding (EuroParcs)

Vijverlaan 1
6731 CK Otterlo
Faciliteiten Broodjesservice
Minimarkt
Snackbar 
Restaurant
Speeltuin(en)
Skelterverhuur
Overdekt zwembad
Sportveld
Natuurbad / recreatievijver
Fietsverhuur
Animatieprogramma tijdens schoolvakanties
E-chopper verhuur
Wellness
Naar de website Klik hier door naar: Kidsproof.nl voor de leukste uitjes & adresjes in deze regio! Kidsproof_Laptop
Meer leuke tips

Tips van de maand

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Logeren bij de boer!

Logeren bij de boer!

Dit is een heerlijke plek om met je kinderen naar toe te gaan! De tenthuisjes hebben een prachtig uitzicht over de dijk, duinen en op de weide waar de schapen of paarden grazen.

Handjes uit de mouwen