De Hooge VeluweTerug naar het overzicht

BURGERS' ZOO- Vakantiepark met binnen- en buitenzwembad pál tegenover het Nationaal Park

De natuur binnen handbereik

Dichter bij Nationaal Park Hoge Veluwe kun je bijna niet overnachten. Als je vanaf EuroParcs De Hooge Veluwe de weg oversteekt, sta je al bij ingang Schaarsbergen van het Nationaal Park en kunnen jullie wandelingen beginnen!


Vakantiepark met binnen- en buitenzwembad

Voor de waterratjes is gezorgd; vakantiepark De Hooge Veluwe heeft een binnenbad met apart peutergedeelte en een buitenbad, ook met een apart badje voor de jongste kinderen.

In vakanties verzint het animatieteam elke dag leuke knutsel- en spelactiviteiten voor zowel jongere als oudere kinderen; denk aan Jachtseizoen, slijm maken of een minidisco.

Sfeervol ingerichte vakantiehuizen

Van tiny houses voor 2- of 4 personen tot luxe chalets met strakke inrichting voor 6 personen en ruime vakantievilla's voor wel 8 personen; voor elk gezelschap is er een passende accommodatie te huur bij Vakantiepark De Hooge Veluwe.


Leuke uitjes in Arnhem en omgeving

Arnhem is een gezellige stad met veel leuke winkeltjes en restaurants. Het Openluchtmuseum en Burgers's Zoo zijn leuk voor een dagje uit met het gezin en ook Julianatoren en Apenheul zijn niet ver weg!

Klik door naar de website van Europarcs De Hooge Veluwe om je weekendje weg of vakantie te boeken.

Vakantiepark De Hooge Veluwe (EuroParcs)

Koningsweg 14
6816 TC Arnhem
Faciliteiten Speeltuin(en)
Skelterverhuur
Overdekt zwembad
Sportveld
Fietsverhuur
Animatieprogramma
Buitenzwembad
E-chopper verhuur
Snackbar
Restaurant
Minimarkt
Broodjesservice
Wellness
Naar de website Klik hier door naar: Kidsproof.nl voor de leukste uitjes & adresjes in deze regio! Kidsproof_Laptop
Meer leuke tips

Tips van de maand

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Logeren bij de boer!

Logeren bij de boer!

Dit is een heerlijke plek om met je kinderen naar toe te gaan! De tenthuisjes hebben een prachtig uitzicht over de dijk, duinen en op de weide waar de schapen of paarden grazen.

Handjes uit de mouwen