Temidden van prachtige stranden en bossen op de Veluwe ligt deze kleinschalige BoerenBed camping. Een vakantie of weekend weg is hier zéker voor gezinnen met jonge kinderen een groot feest!
Kamperen op de boerderij op de Veluwe
Geniet op deze kleinschalige boerderij van de natuur, rust, gastvrijheid en vele dieren. Er zijn koeien, geiten, schapen, varkens, kippen, poezen, konijnen en cavia’s. Bekijk de prachtige zonsondergangen en rooster marshmallows bij de gezamenlijke kampvuurplek.
Boer Peter laat graag zien hoe Koe Klara met de hand wordt gemolken, je mag het zelf natuurlijk ook wel even proberen! Verder kunnen de kinderen knuffelen met de konijnen en cavia’s in de knuffelschuur of je kunt je eigen privékonijntje huren bij de tent. Ook is er een zwembad, een hooiberg om in te klimmen en klauteren, een zandbak met waterpomp, trampoline, schommels en een glijbaan.
Glamping = Luxe kamperen!
Alle tenten zijn uitgerust met heerlijke bedden voor max 6 personen, een eigen toilet, een keukentje en beschikking over een douche. Om helemáál te relaxen kun je de boerenhottub bestellen, die dan voor het hele verblijf bij je tent geplaatst wordt!
Voor een relaxed begin van de dag bestel een ontbijtmand. 's Avonds geen zin om zelf te koken? Bestel een maaltijd die voor je wordt bereid door de boerin! In het winkeltje kun je brood bestellen, dat elke dag vers wordt gebakken en hier vind je tevens allerlei (streek)producten.
Tour met de boer!
Wil je nog meer te weten komen over het boerenleven? Ga dan mee op pad met een oldtimer Ferguson tractor en boerenkar om een kijkje te nemen bij de 200 koeien en kalfjes op het naastgelegen melkveebedrijf van Boer Martin, Boerin Paula en hun 3 kinderen.
Leuke uitjes in de omgeving van Elburg
Vlakbij de boerderij begint ‘t Pad rond de zoandweg: een cultuurhistorisch wandelpad. Bezoek het stuifzandgebied in ‘t Harde of ga fietsen op de Wezepsche Heide waar Schotse hooglanders, wilde zwijnen, edelherten, reeën, vossen en dassen voorkomen. De Landhoeve ligt vlak bij het Veluwemeer en het Heerderstrand; hier kun je heerlijk zwemmen! Ontdek het oude vestingstadje Elburg, Hanzestad Kampen of ga naar het Bakkerijmuseum in het pittoreske stadje Hattem. Walibi Biddinghuizen en Dinoland Zwolle zijn ook niet ver weg!